REZANÉ KVETY

REZANÉ KVETY

NAJVÄČŠÍ VÝBER

Rezané kvety 350 m2

KAŽDÝ DEŇ ČERSTVÉ kvety

Počas návštevy našich veľkoobchodov Vás ohúri veľké množstvo rezaných kvetín, ktoré ponúkame v chladničkách o rozmeroch 350 m2. Aby sme boli schopní zaručiť vždy ich čerstvosť a nízku cenu pri zachovaní vysokej kvality, nakupujeme kvetiny on-line na holandskej kvetinovej burze alebo priamo od pestovateľov z celého sveta. V súčasnosti máme spoľahlivých partnerov v mnohých krajinách, okrem Holandska napríklad aj v Kolumbii, Ekvádoru, Keni, Taliansku, Izraelu, Poľsku, Dánsku a mnohých ďalších.  

Vďaka vyššie uvedenému prepracovanému systému nákupu a širokému spektru dodávateľov z rôznych krajín vieme vždy správne vybrať toho, ktorý bude v danú chvíľu pre našich zákazníkov z hľadiska kvality a ceny najvýhodnejší. Zároveň však u mnohých komodít dokážeme naším zákazníkom ponúknuť ďalšie alternatívy ako aj z hľadiska krajiny ich pôvodu alebo ceny. Vďaka tomu dokážeme v kľúčových momentoch, ktorými sú kvalita, cena, široká ponuka a čerstvosť, neustále držať krok pred našou konkurenciou.  

Vždy čerstvé KVETINY

Vďaka automatickému riadeniu optimálnej teploty a vlhkosti vo všetkých našich skladovacích a prodejných priestoroch, vysokej obrátke tovaru a pravidelným závozom, sú ponúkané kvetiny a rastliny vždy čerstvé.