hrnkovka

ČREPNÍKOVÉ KVETY

čerstvé zboží

Čerstvý tovar
každý deň

hrnkovka

Črepníkové kvety
550 m2

speciální obj

Možnosť
ŠPECIÁLNYCH
OBJEDNÁVOK

Na ploche 550m2 Vám ponúkame bezkonkurenčne najširší výber črepníkových kvetov. Niekoľkokrát týždenne pre Vás objednáváme tie najkrajšie a najkvalitnejšie rastliny. Vybrať si môžete zo širokej ponuky interierových a exterierových kvetov. Počas aktuálnych sezón pre Vás máme prichystaný rozšírený sortiment o letničky, trvalky, vonkajšie dreviny a ovocné stromčeky. Vieme Vám zabezpečiť aj nadrozmerné rastliny a rozličné špeciálne kvety, ktoré nemáme v ponuke.

Črepníkové kvety nakupujeme on-line na holandskej kvetinovej burze alebo priamo od pestovateľov z celej Európy. Všetky rastliny sú už od chvíle ich nákupu prepravované pri kontrolovanej teplote a následne skladované v klimatizovaných priestoroch. Vďaka dômyselnej technológii riadenia a kontroly teplôt sme schopní zaručiť, že rastliny budú mať optimálne podmienky bez ohľadu na ročné obdobie.

Odborne školený personál pravidelne dohliada a ošetruje rastliny tak, aby boli pre našich zákazníkov vždy v perfektnom stave. Garancia kvality je pre nás aj pri črepníkových kvetoch samozrejmosťou.

Vždy čerstvé kvety

Vďaka automatickému riadeniu optimálnej teploty a vlhkosti vo všetkých našich skladovacích a predajných priestoroch, vysokej obrátke tovaru a pravidelným závozom, sú ponúkané kvety a rastliny vždy čerstvé.