hp banner

Rezané kvety

bonus

Bonusový
systém zliav

speciální obj

Možnosť
ŠPECIÁLNYCH
OBJEDNÁVOK

rezané

Rezané kvety
600 m2

Pri návšteve nášho veľkoobchodu v Bratislave Vás ohromí pestrosť a množstvo rezaných kvetov, ktoré nakupujeme on-line na holandskej kvetinovej burze alebo priamo od pestovateľov z celého sveta. V súčasnosti máme spoľahlivých partnerov v mnohých krajinách, okrem Holandska napríklad v Kolumbii, Ekvádore, Keni, Taliansku, Izraeli, Poľsku a v mnohých ďalších. Rezané kvety sú skladované v 600m2 chladničke pri prísne kontrolovanej teplote, vďaka čomu sme schopní vždy zaručiť ich čerstvosť a vysokú kvalitu.

Prepracovaný systém nákupu nám umožňuje z nášho veľkého množstva dodávateľov vždy správne vybrať toho, ktorý bude v danej chvíli pre našich zákazníkov z hľadiska kvality a ceny najvýhodnejší. Tento systém, kvalita, cena, šírka ponuky, čerstvosť a prístup k našim zákazníkom, nám umožňuje držať neustále krok pred našou konkurenciou.

Vždy čerstvé kvety

Vďaka automatickému riadeniu optimálnej teploty a vlhkosti vo všetkých našich skladovacích a predajných priestoroch, vysokej obrátke tovaru a pravidelným závozom, sú ponúkané kvety a rastliny vždy čerstvé.