Najkrajšie Ekvádorské ruže sú to pravé na sv. Valentína

Prečítajte si 5 základných informácii o najkrajších Ekvádorských ružiach, ktoré máme možnosť už teraz objednať. Blíži sa sviatok zamilovaných sv. Valentín. 

1.Obrovské kvety a dlhé stonky
Ekvádorské ruže sú to najlepšie, čo môžete z našej pestrej ponuky ruží mať.

Tieto krásky poznáte už na prvý pohľad. Čím sú špecifické? Ich pýchou sú obrovské kvety, silné dlhé stonky až do 150 cm a navyše majú dlhú trvanlivosť.

ruža

2.História pestovania kvetov cez 50 rokov

Ekvádor ponúka pre ruže tie najunikátnejšie podmienky na svete práve vďaka geografii. Pestujú sa priamo na rovníku, takže dostávajú viac denného svetla, ako rastliny kdekoľvek inde na svete. Navyše sa nachádzajú v naozaj úctyhodnej nadmorskej výške 2 800 m n. m. priamo v pohorí Ánd a vďaka tomu rastú pomalšie. 

3. Naši pestovatelia

U nás si môžete zvoliť dĺžku ruží od 50 cm, avšak najobľúbenejšie sú 70 cm a viac. Môžete nám veriť, že kupujete kvalitu, ktorá poteší aj Vašich zákazníkov.  Aktuálne spolupracujeme s viac než 10timi producentmi a vďaka dlhodobým vzťahom a priamemu leteckému importu 2x týždenne sme schopní udržať ceny na prijateľnej úrovni, aj napriek rastúcim nákladom.

ruža

4. Široká paleta farieb 
V Ekvádore pestujú viac ako 500 rôznych farieb ruží. Okrem tých tradičných sa bežne vyskytujú aj ruže s kontrastnými okrajmi, viacfarebnými kvetmi a inou farbou vnútorných okvetných lístkov.

zaľúbený pár a ruže

5.Ako si zaistiť dostatok ruží?

Aktuálne je zvýšený dopyt k blížiacemu sa sviatku sv. Valentína po celom svete. My Vám ponúkame možnosť vytvoriť si záväznú objednávku a mať tak istotu, že budete mať pre svojich zákazníkov dostatok tých najkrajších Ekvádorských ruží.

 Ako na to?

Stačí, ak vyplníte záväznú objednávku: https://www.storge.sk/objednavka. Objednávku Vám naše obchodné oddelenie potvrdí a Vy budete mať istotu, že ruže budete mať včas a v tej najvyššej kvalite za tú najnižšiu cenu.