ČREPNÍKOVÉ KVETY

ČREPNÍKOVÉ KVETY

NAJVÄČŠÍ VÝBER

Črepníkové kvety 550 m2

Čerstvý tovar každý deň

Vďaka pravidelným závozom črepníkových kvetín niekoľkokrát týždenne dokážeme ponúknuť bezkonkurenčne široký výber nepreberného množstva rastlín bez ohľadu na to, či hľadáte rastliny okrasné listom alebo kvetom, prípadne niektorú z veľkého množstva orchideí.

Črepníkové kvetiny nakupujeme on-line na holandskej kvetinovej burze alebo priamo od pestovateľov z celej Európy. Všetky rastliny sú už od momentu ich nákupu prepravované pri kontrolovanej teplote a následne skladované v klimatizovaných priestoroch. Vďaka dômyselnej technológii riadenia a kontroly teplôt sme schopní zaručiť, že rastliny budú skladované pri optimálnych podmienkach bez ohľadu na ročné obdobie.

Odborne zaškolený personál pravidelne dozerá a ošetruje rastliny tak, aby boli pre našich zákazníkov pripravené vždy v perfektnom stave. Garancia kvality je pre nás aj u črepníkových kvetín samozrejmosťou.

Vždy čerstvé květiny

Vďaka automatickému riadeniu optimálnej teploty a vlhkosti vo všetkých našich skladovacích a prodejných priestoroch, vysokej obrátke tovaru a pravidelným závozom, sú ponúkané kvetiny a rastliny vždy čerstvé.